malbork

Malbork to jedno z piękniejszych miast w Polsce, które spokojnie można zwiedzić w jeden dzień, aby zobaczyć najważniejsze miejsca i zabytki. Warto pojechać tam z rodziną lub przyjaciółmi i spędzić czas w miłym towarzystwie. Jeśli planujesz wycieczkę do Malborka, to razem z http://www.hotelswidwin.pl przygotowaliśmy dla Ciebie listę miejsc, które koniecznie musisz tam odwiedzić.

Zamek Krzyżacki

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Malborka jest Zamek Krzyżacki. Będąc w tym mieście, nie możesz go pominąć, co prawdę mówiąc, byłoby bardzo trudne. Warto wykupić wycieczkę po wnętrzu budowli wraz z przewodnikiem, który opowie coś więcej o historii tego miejsca. Istnieją specjalne opcje dedykowane dla rodzin z dziećmi oraz samych dorosłych. Zarówno wypad ze znajomymi, jak i wycieczka z dziećmi będzie więc idealnym pomysłem. W praktycznie każdym pomieszczeniu w zamku na zwiedzających czeka coś godnego uwagi. Zwiedzanie, można zakończyć, na wierzy widokowej, z której widać fantastyczne widoki.

Żuławska Wioska Ceramiczna

Jeśli wystarczy Ci już rycerskich klimatów, które są dostępne w Zamku Krzyżackim, to możesz odwiedzić wioskę ceramiczną. Można tam zapoznać się z bogatą kulturą Żuław. Jak sama nazwa wskazuje, to miejsce jest związane z ceramiką i każdy zwiedzający może spróbować swoich sił w tej dziedzinie sztuki. Taki sposób spędzania czasu może zaciekawić zarówno dorosłych, jak i najmłodszych uczestników wycieczki. Własnoręcznie zrobione figurki można wypalić w piecu, a następnie udekorować je w dowolny sposób.

Park Linowy Malborkstones

Jeśli nie boisz się wysokości i chcesz przeżyć spacer w koronach drzew, to ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie. Możesz wybierać spośród kilku tras, biorąc pod uwagę swoje umiejętności. Malborkstones to nie tylko świetna rozrywka, ale także porządna dawka aktywności fizycznej, która przyda się każdemu. Więcej ciekawych miejsc oraz pomysłów na atrakcje dla dzieci i dorosłych znajdziesz na stronie http://www.hotelswidwin.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here