Spodnie z dziurami dla dzieci

Nastała przedziwna moda na noszenie ubrań z dziurami. To nowy trend, który zawładnął dosłownie całym światem. Spodnie wytarte na kolanach czy łydkach uchodzą za stylowe już od kilku ładnych lat, jednak te, na których materiale pojawiają się różnej wielkości dziury, to nowość, która przybyła do naszego kraju całkiem niedawno. Opanowała wszystkich miłośników mody. Przechadzając się ulicami większych miast, zawsze można spotkać na nich kogoś ubranego w spodnie ze sporymi lub nieco mniejszymi dziurami. Oczywiście osoby dorosłe same decydują o tym, że chcą je zakładać, ale czy wolno na to pozwolić dzieciom? Czy spodnie z dziurami dla dzieci będą dla nich odpowiednie?

Spodnie z dziurami dla dzieci

Spodnie z dziurami dla dzieciWielu rodziców, zwłaszcza tych wychowywanych w konserwatywnych warunkach, nie akceptuje noszenia podobnych, jak to nazywają, „wynalazków”. Uważają je za niepotrzebne i bezsensowne. Spodnie nosi się przecież po to, by chronić nogi przed zimnem, dlatego gdy występują na nich dziury, tracą one swoje pierwotne przeznaczenie. Czy jednak aby na pewno? W końcu takich spodni raczej nikt rozsądnie myślący nie założy zimą czy chłodną jesienią. Najczęściej są one letnimi lub wiosennymi elementami garderoby. A skoro podczas tych pór roku jest zwykle aż przesadnie gorąco i upalnie, dodatkowe wywietrzniki na nogach zaczynają odgrywać pozytywną rolę, bo pozwalają nogom oddychać i zapewniają im dostęp do powietrza. Skóra w takich spodniach nie poci się aż tak bardzo, a sam człowiek zyskuje dodatkowy komfort. Spodnie z dziurami dla dzieci bywają więc rozsądnym wyborem – zwłaszcza w porze letniej i bardzo upalnej.

Należy również pamiętać o tym, że zakazują czegoś swojemu dziecku, automatycznie się je do tego zachęca

Maluchy, zwłaszcza te w wieku nastoletnim, wchodzące w okres dorastania, próbują się buntować. Zaczynają sprzeciwiać się swoim rodzicom. Robią wszystko na przekór i czują wtedy ogromną dumę. Jednocześnie nie chcą odstawać od swojego otoczenia, więc jeśli wszyscy w szkole noszą w danym momencie spodnie z dziurami dla dzieci, logicznie rzecz biorąc każda nastolatka czy nastolatek także chce je mieć. Próbuje dopasować się do swojego środowiska, jak to zresztą rodzice sami kiedyś robili. Powinni przypomnieć sobie te dawne czasy i zauważyć, że akceptacja innych osób dla nich samych była ważna. A skoro nastolatkom lub dzieciom mogą ją zapewnić takie spodnie z dziurami, nie należy nikomu zabraniać ich noszenia czy kupowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here