Depilacja laserowa bikini – jakie zalety?

Istnieje wiele sposobów na usunięcie z ciała niechcianych włosków. Jaki sprawdzi się najlepiej w przypadku bardzo wrażliwych i podatnych na podrażnienie okolic bikini?

Dlaczego depilacja laserowa?

Jak usunąć włoski z partii bikini? To pytanie zdaje sobie większość kobiet. Zwłaszcza latem chcą cieszyć się piękną, gładką skórą i czuć się komfortowo w stroju kąpielowym. Niestety, większość metod okazuje się nieskuteczna w przypadku wrażliwej skóry w intymnych częściach ciała.Użycie maszynki czy depilatora wiąże się z bólem i zaczerwienieniem, wosk nie nadaje się do stosowania w takich delikatnych partiach ciała, kremy nie zawsze są skuteczne. Najlepszą opcją jest depilacja laserowa bikini, która gwarantuje gładką, piękną skórę na długi czas. Jak dokładnie przebiega depilacja laserem i kiedy może być stosowana? Jakie są zalety metody laserowej?

Na czym polega depilacja laserowa bikini?

W jaki sposób laser usuwa niechciane włoski z okolic bikini? Zabieg odbywa się w gabinecie kosmetycznym, przeprowadza go specjalista, który ma uprawnienia do stosowania tego typu urządzeń. Nakierowany na skórę laser wytwarza wiązkę światła, które przenika do meszków włosowych. Duża ilość ciepła niszczy cebulki włosa, dzięki czemu skóra staje się gładka na długi czas – zanim włoski odrosną minie sporo czasu.Działanie lasera nie jest szkodliwe, ponieważ natężenie światła jest dopasowane do potrzeb człowieka – laser nie przenika w głębokie warstwy skóry i nie stwarza ryzyka dla jej funkcjonowania. Dzisiejsze lasery posiadają funkcję chłodzące, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, nawet w przypadku bardzo delikatnych okolic bikini.

Zalety laserowej metody usuwania włosków z okolic bikini

Dlaczego w przypadku bikini warto wybrać metodę laserową? Istnieje wiele zalet tego rozwiązania. Docenią je zwłaszcza panie, które liczą na długotrwały efekt i chcą uniknąć bolesnych i nieestetycznych podrażnień.Jedną z podstawowych zalet laseru jest skuteczność. Usuwane są mieszki włosowe, więc skóra pozostaje gładka przez długi czas – włoski nie odrastają przez kilka miesięcy do roku. Laser bez trudu pozbywa się grubszych, ciemniejszych włosków, nie powodując podrażnień: zaczerwienień, zranień, wysypki. Skóra jest gładka, zdrowa i piękna. To metoda idealna dla wrażliwych okolic bikini. Depilacja laserowa bikini jest również w pełni bezpieczna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here