Brylantyna – ulubiony kosmetyk mężczyzn do włosów?

0
2458

Niemal każdy mężczyzna dbający o swój wizerunek, pamięta o odpowiednim ułożeniu włosów, by prezentowały się one w nienaganny sposób. Czasem jednak bywają niezwykle niesforne, co przekłada się na zadowolenie. Przyczyn może być wiele i może być to ich zbyt niewielka ilość, źle dopasowana fryzura, błędne techniki fryzjerskie lub kiepskiej jakości kosmetyki.

Dziś chętnie przedstawimy Wam kilka propozycji, które najczęściej można spotkać na rynku. Należą do nich m.in.: brylantyna do włosów, pomady woskowe, pomady wodne, żel, lakier i wiele innych. Który jest najlepszy? Odpowiedzią na to pytanie, chętnie zajmiemy się w kolejnych akapitach tekstu. Przedstawimy Wam również korzyści ze stosowania i informacje, jak dopasować asortyment do najwyższych oczekiwań.

Wosk i pomady wodne – najczęściej wybierane

Chociaż tytuł należy do takich produktów jak brylantyna do włosów, to musimy powiedzieć nieco na temat wosku i pomad wodnych, ponieważ są one równie często wykorzystywane do stylizacji męskich fryzur – można nawet zastanowić się, czy nie częściej od pozostałych.

Wosk to doskonałe rozwiązanie na zimę i dla włosów suchych, ponieważ jest tłusty i nie zamarza, nie sztywnieje, a dodatkowo nie przesusza włosów jeszcze bardziej. Dodatkowo można za jego pomocą poradzić sobie z każdą fryzurą, aczkolwiek stosowanie nie należy do najprostszych. Zapach jest bardzo intensywny, a ewentualne poprawki można bez problemu dokonywać przez cały dzień. Koszt zakupu to czasem nawet kilkadziesiąt złotych i dla wielu osób jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Jedynym problemem mogą być włosy słabe, ponieważ podczas stylizacji może dojść do uszkodzenia lub połamania ich.

Pomady wodne należą bez wątpienia do tej samej grupy. Są jednak lepszym wyborem na lato, ponieważ włosy i skóra głowy będą mogły odetchnąć. W następnym akapicie przedstawimy Wam obiecane rozwiązania, do których należy brylantyna do włosów.

Brylantyna, czyli hit poprzedniej epoki

Brylantyna do włosów była wykorzystywana już dawno. Wystarczy spojrzeć na stare gangsterskie filmy, na których Włosi mieli nienaganne fryzury, z bardzo dużą ilością kosmetyków, które pozwalały im utrzymać każdy włos na swoim miejscu – nawet podczas bardzo silnego wiatru i niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Ciężko jednak powiedzieć, jak wyglądał skład takiego asortymentu i jaki on miał wpływ na włosy oraz skórę głowy. Dziś jednak można mieć pewność, że jest on dużo lepszy i nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek problemy. Pamiętajcie jednak, by wybierać markowe produkty, które będą pochodzić ze sprawdzonych źródeł.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here