Niepłodność i jej leczenie w Katowicach

Niepłodność dotyka już co piątą parę, a specjaliści prognozują, że liczba chorych będzie stopniowo wzrastać. Co do przyczyn tego stanu nie są zgodni. Na szczęście nawet pomimo braku wiedzy o przyczynach zwiększenia się liczby par bezskutecznie starających się o dziecko postęp medycyny pozwala na to, by w wielu przypadkach wdrożyć skuteczną terapię umożliwiającą posiadanie potomstwa.

Leczenie niepłodności na Śląsku

Jeśli chodzi o leczenie niepłodności na Śląsku to bardzo dobrą opinią wśród pacjentów i specjalistów cieszy się Klinika Gyncentrum Katowice (oraz odziały w Częstochowie i Bielsku-Białej). Klinika w latach 2013-2016 była między innymi realizatorem Rządowego Programu Zdrowotnego dot. leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego.

Działania Gyncentrum Katowice spotkały się z uznaniem Ministerstwa Zdrowia i „Gazety Wyborczej” zajmując pierwsze miejsce w przygotowanym przez nie wspólnie rankingu. Nic dziwnego, że wrzucając do wyszukiwarki hasło „niepłodność Katowice” w odpowiedzi otrzyma się wiele pochlebnych opinii na temat tej właśnie kliniki leczenia niepłodności.

Specjalistyczne zaplecze

Klinika leczenia niepłodności Gyncentrum ma bardzo nowoczesne zaplecze technologiczne oraz badawcze. Wykorzystuje najnowsze techniki wspomaganego rozrodu a także technologie zwiększające skuteczność in vitro. Warto zaznaczyć, że Gyncentrum Katowice jako pierwsi w naszym kraju wdrożyli najnowocześniejszy system kodów kreskowych, które zapewniają bezpieczeństwo procedury in vitro na każdym jej etapie.

Dzięki odpowiedniemu zapleczu i świetnym fachowcom klinika leczenia niepłodności Gyncentrum gwarantuje swoim pacjentom leczenie na światowym poziomie a także dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum. Oznacza to znaczne skrócenie czasu oczekiwania na oocyty.

Diagnostyka prenatalna

Bardzo ważną częścią pracy kliniki jest diagnostyka prenatalna. W klinice Gyncentrum mieści się nowoczesna pracownia badań prenatalnych, jest możliwość wykonania USG 3D i 4D HD Live. Specjaliści pracujący w klinice mają certyfikaty Fetal Medicine Foundation a także PTG (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego). Pacjentki przyjmowane są także w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ bezpłatnie (są to badania w pierwszym i drugim trymestrze ciąży).

Na hasło „niepłodność Katowice” najlepszą odpowiedzią jest Gyncentrum.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here