koszulki męskie z napisami

Koszulki z napisami to świetny sposób na wyrażenie siebie. Idealne dla dziecka, kobiety, mężczyzny. Po prostu idealne na prezent! Jako upominek koszulka sprawdzi się na wieczorze kawalerskim lub panieńskim, w dzień dziecka, dzień kobiet, urodziny, imieniny… można by wymieniać bez końca! Koszulki męskie z napisami to świetny pomysł na podarunek dla faceta.

Koszulki męskie z napisami

Koszulki z napisami bardzo często mają charakter humorystyczny, ale można znaleźć i takie z głębokim przekazem lub wykonać koszulkę która idealnie trafi w nasz gust. Możliwości jest wiele, pewnego razu miałem okazje widzieć na ulicy rudego chłopaka w koszulce z napisem „nie ufaj rudemu”, a w internecie można natrafić na najróżniejsze kombinacje tekstowe. Osobiście duże wrażenie i masę śmiechu wywołał u mnie koszulkowy tekst o treści „chudy przytył, zabierz mu kiełbasę”. Z damskich propozycji najczęściej widuje się „szukam drugiej połówki” lub „księżniczka tatusia”. Jak widać wszystko z dystansem i zachowaniem dobrego smaku żartu.

Poza humorystycznymi aspektami koszulek z napisami, mogą one także zawierać przekaz merytoryczny. Takie koszulki najczęściej widzi się na różnego rodzaju akcjach charytatywnych, manifestacjach ulicznych, koncertach na których widownia ma koszulki z cytatami piosenek artysty występującego na scenie.

Koszulki męskie z napisami zazwyczaj ujrzymy w kolorze szarym, czarnym i białym, a damskie we wszystkich kolorach tęczy. Oczywiście nie jest to zasadą i nawet panowie mogą znaleźć dla siebie coś różowego, w końcu róż jeszcze nie dawno uchodził za „nową czerń”.

Jakość materiału

Przy wyborze koszulki z napisami przede wszystkim powinniśmy się kierować jakością materiału i technologią wykonania druku. Kluczowe są także szwy jakie zastosowano przy produkcji. Napis wybrać będzie niezwykle łatwo, w końcu koszulka ma nas wyrażać i być zgodna z naszymi przekonaniami. W przeciwnym wypadku po prostu nie będziemy jej ubierać. Na tej płaszczyźnie wszystko sprowadza się do kreatywności i jest ograniczona tylko naszą wyobraźnią i zasobami słownika.

Wiele firm poligraficznych i agencji reklamowych ma w swojej ofercie usługę druku koszulek. Przed wybraniem odpowiedniego wykonawcy najlepiej dokładnie zapoznać się z ofertą, porównać ceny i czynniki wpływające na jakość wykonania, o których pisałem wyżej. Należy dokładnie rozważyć wszystkie informacje w taki sposób, aby wybrać to co dla siebie najlepsze. Najlepszym materiałem jest bawełna z niewielkim dodatkiem poliestru który nadaje tkaninie elastyczności. Również bardzo dokładnie należy przyjrzeć się rozmiarówce i przypisom „Slim fit” oznaczającym ze koszulka jest wytaliowana, polecana osobom szczupłym, czy też „Regular fit” o standardowym, prostym kroju który idealnie leży na osobach postawnych, jednak nie otyłym. Dla osób z delikatnym brzuszkiem koszulki o fasonie „Regular fit” mogą pasować rozmiary od XL w górę. Przy koszulkach w kroju „Slim fit” należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden element. Ściągacze przy rękawach, po prostu należy się zastanowić czy na pewno będą wygodne. Oczywiście w fasonie „Regular fit” również znajdziemy rękawki ze ściągaczami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here