figura

Każdy z nas posiada inny wzrost, masę ciała, jej budowy. Mimo to jednak stworzone zostały typy figur, pomogą nam w wyborze ubrań tak aby podkreślić nasze atuty, a zakamuflować wady. Jeżeli nie wiesz jaki typ figury posiadasz zobacz, który opis najbardziej odpowiada Twoim cechom wyglądu. Poniżej kilka typ sylwetek, dzięki którym raz na zawsze pozbędziesz się problemów z ubiorem.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jaki-masz-typ-figury/

GRUSZKA

Figura typu gruszka cechuje się przede wszystkim niewielkim biustem, płaskimi piersiami, płaskim brzuchem oraz szerokimi biodrami. Ramiona są węższe, a biodra, talia wyraźnie zarysowane. W co zatem najlepiej jest się ubrać? Idealna będzie dla kobiety, która posiada figurę gruszki góra z odkrytymi ramionami oraz dekolt w łódkę. Spodnie powinny być bardziej obcisłe u góry, z prostymi lub rozszerzającymi się nogawkami.

KLEPSYDRA

Figura ta cechuje się przede wszystkim dużym biustem, który jest proporcjonalny do bioder oraz wąską i krótką talią. Dlatego  dla klepsydry idealnie sprawdzą się wszystkie ubrania, które podkreślą talię, zaliczają się do nich spódniczki w kształcie literki A, ale także proste spodnie.

KIELICH

Figura typu kielich cechuje się szerokimi ramionami, obfitym biustem, brakiem talii oraz wąskimi biodrami. Kobiety o figurze kielicha posiadają piękne i długie nogi. Absolutnym hitem dla tej figury jest dekolt w kształcie litery V, a także wszystko co jest wiązane w pasie, co sprawi, że utworzy się sztuczna talia.

JABŁKO

Figura tego typu cechuje się brzuchem większym od piersi, średniej wielkości biustem i dość płaską pupą. Co kobieta o takiej figurze powinna ubrać? Strzałem w dziesiątke będzie zrównoważenie zarówno góry i dołu sylwetki.

DZWONEK

Figura typu dzwonek przede wszystkim charakteryzuje się drobnymi ramionami, masywnymi pośladkami, małymi piersiami oraz wąską talią. Świetnie będą wyglądać na niej spodnie eleganckie.

Zobacz też: http://www.miloha.pl/sylwetka-typu-gruszka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here