impreza lat 90

Impreza tematyczna nawiązująca do szalonych lat 90 to doskonałą okazja do tego, aby spotkać się w gronie przyjaciół i przenieść się w czasie. Jest to również fajny pomysł na to, jak zorganizować domówkę, oraz wiele, wiele innych imprez. Może być to też idealny pomysł na sylwestra, ponieważ, kto nie chciałby się pobawić jak za dawnych lat! 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/impreza-tematyczna-lata-90/

Impreza tematyczna lata 90 – zacznijmy od początku

Na to na ile możemy sobie pozwolić zadecyduje przede wszystkim nasz budżet. Załóżmy jednak, że impreza, którą robimy to party ekonomiczne, czyli takie na każdą kieszeń. Przejdźmy więc do szczegółów. Po pierwsze – zaproszenia. Nie muszą być w formie pisemnej, mogą być zrobione jako wydarzenie na Facebook’u. Drugą bardzo ważną kwestią jest podkreślenie tego, że na imprezie będzie panował dresscode, czyli wymóg odpowiedniego stroju.

Nie bójmy się zaszaleć! 

Niezależnie od tego, czy to będzie to impreza urodzinowa, Sylwester czy domówka, dobrze by było mieć odpowiednio dobrany strój. Dodatkowo istotne jest to, aby wystroić mieszkanie w sposób, aby pojawiały się w nim elementy z lat 90. Do tego bardzo ważna jest muzyka z tamtego czasu. Britney Spears, Madonna czy Michael Jackson z pewnością będą królowali na playlistach podczas imprezy, ponieważ to właśnie oni przyczynili się do pierwszych elektronicznych dźwięków lat 90. 

W co się ubrać? 

Przede wszystkim polecana jest duża biała koszulka, dzwony czy ogrodniczki. Na uszach plastykowa biżuteria (im większe koła w uszach tym lepiej!). Na głowie nietypowa fryzura. Panie zazwyczaj w długich włosach z grzywką. Panowie zaś fryzury niczym Leo DiCaprio. Ważne są również buty. Najlepiej aby były one na koturnie. 

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here